آرشیو خبرها

بیژن زندیه در جمع اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی عنوان کرد : مدیران باید از نقدهای اصحاب رسانه در راستای برطرف کردن نقاط ضعف خود استفاده و در عمل هم نقدپذیر باشند .
16 مرداد 96
بیژن زندیه فرماندار بیجار در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در سالن اجتماعات مجتمع نور شهرستان بیجار گفت: شخصیت خبرنگار نیازمند سواد رسانه ای است و نمیتوان بدون اطلاع، قلم به دست گرفت و شروع به نوشتن نمود.
16 مرداد 96
معاون فرماندار شهرستان بیجار در جلسه شورای خسارت کشاورزان گفت:دولت تدبیر و امید با توجه به خسارت بخش کشاورزی استان کردستان و بخصوص کشاورزان شهرستان بیجار، استهسال وام های خرید بذر کشاورزان در سال 1396 را به مدت 3 سال تمدید و کلیه سود و جریمه باز پداخت وام ها به کشاورزان بخشیده شد.
16 مرداد 96
محبیان معاون فرماندار بیجار در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: در این روز باشکوه مراسم بزرگداشتی در این شهر برگزار میشود.
15 مرداد 96
جلسه ی کمیسیون امور بانوان فرمانداری درخصوص برگزاری کنگره ی 5400 شهید استان کردستان با حضور فرماندار در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.(گزارش تصویری)
14 مرداد 96
با حضور بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار جلسه ی شورای آموزش و پرورش با محوریت برنامه ریزی در راستای آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد.
12 مرداد 96
بیژن زندیه فرماندار شهرستان بیجار با دعوت از سرمایه گذاران غیر بومی بخش صنعت و معدن و تشریح پتانسیل های موجود در منطقه ، خواستار سرمایه گذاری آنان در راستای ایجاد اشتغال در شهرستان شد.
11 مرداد 96
ستاد بحران شهرستان بیجار با حضور معاون فرماندار و مدیر کل ستاد بحران استان در سالن جلسات فرمانداری تشکیل جلسه داد.
9 مرداد 96
صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان بیجار با موضوع برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان در سالن جلسات فرمانداری با حضور محبیان معاون فرماندار و سرهنگ ابراهیم حسینی رئیس ستاد کنگره و مسئولین ادارات تشکیل شد.
9 مرداد 96
با حضور فرماندار شهرستان بیجار ، جلسه شورای کشاورزی در فرمانداری این شهر برگزار شد.
9 مرداد 96
صفحه 

صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت